Kim jestem?

Nazywam się Kasia Pytyś i lubię pisać. Napiszę dla Ciebie opisy produktów, opisy kategorii, posty na blog, kreatywny mailing, ebooki i wiele innych.

Czytam pięć książek tygodniowo i myślę, że to w książkach kryje się wszystko, co jest potrzebne do sukcesu. Trzeba tylko umieć to przeczytać. Dokształcając w swojej dziedzinie (SEO Copywriting) zauważyłam, że wiele osób szuka gotowych recept na dany problem. Niestety, często ich nie znajdują. A to nie oznacza, że ich tam nie ma. Po prostu nie wiedzą jak szukać. Inspirację, pomysł czy rozwiązanie problemu można znaleźć w wielu tekstach. I co najważniejsze, nie muszą one być bezpośrednio związane z naszą pracą.

Przeczytałam ponad 450 książek

"Radical Candor" - Kim Scott
"The One Minute Manager"
"Zaklinanie umysłu"
"Scalling Up" - Verne Harnish

…oraz 446 innych

Nic interesującego nie wyjdzie z Twojej głowy, jeśli najpierw czegoś tam nie włożysz

Aktualnie czytam

„Siła pędu” Lech Kaniuk

JAK ZACZYNAJĄC OD 0 WSPÓŁTWORZYĆ FIRMY WARTE PONAD 5 MILIARDÓW EURO?
To główne pytanie, na które znajdziecie odpowiedź w książce „Siła Pędu”. Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje, jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami. Przedstawia swoje początki, rozwój, lekcje oraz zmagania, dzięki czemu sami możemy zaobserwować, jak siła pędu niejednokrotnie wpłynęła na jego działanie.

Znajdź mnie w social mediach lub napisz do mnie kontakt@kasiapytys.pl